On Air Party

Jedinečná událost „ON AIR PARTY“ inspirovaná pojmem Boiler Room míří do Zdi! Na rozdíl od klasických akcí, zde hraje DJ čelem ke kameře, která snímá i pařící publikum za ní/ním. To celé budeme vysílat v přímém přenosu na našem YouTube kanálu.

Je nám ctí po roce ve Zdi přivítat členky z BasSistaz crew, deejanes KAN-JACCA & ELWIRA, které vystoupí jako headlinerky tohoto večera. Po roce přijede zahoblovat také YOU2, a line-up završí interfejsáci HANYSS & WENTOLINE.

A když už to pojede do éteru… Nečekej, že budeme vysílat připravené mixy empétrosek s nasekanými cue pointy, nebo tlačítko sync v hlavní roli. Na pódiu budou připravené gramce nachystané na lití asfaltu, hoblování fošen, …zkrátka se připrav na mixy z poctivého vinylu 😉

DeeJays:
– Kan-Jacca /BasSistaz/