Metalcore / Metalrock

Metalovou jízdu pro všechna metalová srdce přináší:

⭐️ REMEDY REMAINS – melodic-metalcore / Šumperk
⭐️ MEANWHILE IN SPACE – metalcore / Brno
⭐️ DOWN d DRAIN – metal-rock / Nová Hradečná

Datum: 16. března 2019
Vstupné: 80,- Kč

ℹ️ Bio a historie:

⭐️ REMEDY REMAINS ⭐️
Vznik naší bandy má na svědomí Adams, jehož snem bylo mít jednou úspěšnou a fungující kapelu, a rozhodl se něco pro to udělat. Začal hledat lidi, kteří by do toho šli. Jeden z těchto lidí Byl Todd. V té době už něco začalo vznikat, ale co je důležitější, vznikl název Remedy Remains. Pořád to ale nebylo ono. Nedokázali jsme vám předat to, co jsme chtěli, nedokážeme to zahrát, střídáme členy, a i když jsme po dlouhé době získali talentovaného Mattyho, pořád to úplně nefungovalo. Myšlenka byla stále zarytá někde v naších hlavách. V roce 2014 se k nám přidal Matthew, a to bylo přesně to, co jsme potřebovali. Už jsme z toho cítili ty emoce a vidíme, že by to mohlo chytnout ten správný směr. O rok později se k nám přidal Dave jako poslední chybějící článek. Konečně přenášíme myšlenky skrze songy a je to tak, jak jsme si to představovali. Je podzim 2015 a vydáváme naše první EP.

⭐️ MEANWHILE IN SPACE ⭐️
Jsme Meanwhile in Space – multi-kulti kapela mezinárodního složení. Dobře, tak úplně mezinárodního ne, ale náš zpěvák Kubo je Slovák, nepočítá se to trošku? Hrajeme hlavně hardrock, který křížíme s melodickými částmi a breakdowny. Dali jsme se dohromady teprve na podzim 2017. Každý z nás má ale s hudbou několikaleté zkušenost. Honza (rytmická kytara), Tom (bicí) a Pepa (basa) spolu hrají už sedmým rokem, Kubo (zpěv) a Pavel (sólová kytara) se připojili loni. Kromě toho, že máme všichni rádi hudbu, máme taky slabost pro Božkov a Jégr. Takže pokud byste nás chtěli po koncertě na něco pozvat, teď už víte na co.

⭐️ DOWN d DRAIN ⭐️
Hudební uskupení DOWN d DRAIN, bylo založeno v říjnu roku 2016. Čtveřice hudebních nadšenců (David Studený, Lukáš Matal, Marek Ševčík, Michal Matal), která byla k hudbě vedena již od útlého věku, se rozhodla vystoupit z davu obdivovatelů a stát se těmi obdivovanými. K dosažení tohoto cíle přichází v říjnu roku 2017 pomoci pátý a poslední člen (Eliška Petrová) na pozici hlavního zpěvu. Své zkušenosti ,které načerpali nebo stále čerpají v ZUŠ Uničov, se snaží promítnout do vlastní tvorby s anglickými texty. Hudební styl, který můžeme pracovně nazvat progresivní metal-rock, je silně ovlivňován jak starou rockovou klasikou, tak moderními progresivními styly.