Hardcore Crossover

Hardcore Crossover

L.D.G.C.
crossover/rap-metal (Opava)
Kapela která míchá ve svém projevu spoustu stylů od rapu přes punk,hard core,nu-metal atd.L.D.G.C.
crossover/rap-metal (Opava)
Kapela která míchá ve svém projevu spoustu stylů od rapu přes punk,hard core,nu-metal atd.
https://www.facebook.com/ldgcofficial/about_details
CORRIDOR
Kapela s názvem CORRIDOR byla založena zpěvákem Oldřichem Koubkem v roce 1993, jako prvním tvrdším bandem na jesenicku po revoluci a inklinovala k trash death metalu a nezvykle s prvky blues rocku a to vzhledem k obsazení, protože nebyli zde muzikanti, kteří v té době toto hráli. Obsazení: Oldřich Koubek – řev, texty, autor skladeb Jiří Tomašík – kytara, autor skladeb Mirek “ Šora “ Brzobohatý – baskytara, zpěv Marek Kolompár – bicí. První demo nahrávka vznikla netradičně na koncertě jako živák s názvem “ Symfonie zkázy “ rok 1994 a druhé demo ve studiu “ BHB “ v Jeseníku rok 1995 s názvem “ Soud „. Po asi třech letech koncertování převážně na klubové scéně se členové rozešli do různých projektů a tak kapela zanikla.
Obnovení kapely s názvem CORRIDOR vzniklo po dohodě s novým obsazením a členy již rozpadlé kapely RE-VOLT. Nové působení ve stylu crossover-hardcore jsme nastartovali rokem 2022, tedy zhruba po třiceti letech od původního založení kapely CORRIDOR. Po pár zkouškách a pilování asi osmi songů jsme vybrali čtyři z nich a domluvili se na natočení našeho nového dema s názvem “ Homo sapiens part I. “ ve studiu “ DS Davida Spilky “ v Olomouci 21 – 22 květena 2022 a dohodli se na koncertování. Obsazení: Oldřich Koubek – zpěv, texty / FREEWILDOFF, MORTIFY, SAMAR, RE-VOLT / Robert “ Bob “ Bican – kytara, zpěv, autor skladeb / FREEWILDOFF, RE-VOLT, YESBLUES, DW8 / Roman “ Charlie “ Mařík – kytara, zpěv / SAMAR, RE-VOLT, SOULSICK, HEADLOCK / Jirka “ Lužas “ Lužný – baskytara, zpěv / RE-VOLT, DW8 / Vítek “ Kurec “ Kurečka – bicí / SAMAR, SKIP JACK, RE-VOLT, REAL DEAL /.Kapela s názvem CORRIDOR byla založena zpěvákem Oldřichem Koubkem v roce 1993, jako prvním tvrdším bandem na jesenicku po revoluci a inklinovala k trash death metalu a nezvykle s prvky blues rocku a to vzhledem k obsazení, protože nebyli zde muzikanti, kteří v té době toto hráli. Obsazení: Oldřich Koubek – řev, texty, autor skladeb Jiří Tomašík – kytara, autor skladeb Mirek “ Šora “ Brzobohatý – baskytara, zpěv Marek Kolompár – bicí. První demo nahrávka vznikla netradičně na koncertě jako živák s názvem “ Symfonie zkázy “ rok 1994 a druhé demo ve studiu “ BHB “ v Jeseníku rok 1995 s názvem “ Soud „. Po asi třech letech koncertování převážně na klubové scéně se členové rozešli do různých projektů a tak kapela zanikla.
https://bandzone.cz/corridor
TARTARO:S
V průběhu roku 2018 byla opět zapálena touha po hraní, skládání, koncertování, a tak došlo k obnovení činnosti tartarO:s. Kapela začala novodobou éru v aktualizované sestavě na poli baskytaristy a stylově se mírně přiblížila punku. Ke konci roku 2018 byly nahrány skladby „Blackout the sun“ (v přehrávači) a „I am feeling better“. Koncem roku 2019 proběhlo nahrávání zbrusu nového materiálu ve studiu Šopa pod dohledem Standy Valáška. Materiál vyšel na vlastní náklady v blíže neurčený termín roku 2020 pod názvem „Heart & soul“. Rok 2022 se nese ve znamení koncertní činnosti a přípravy na nahrávání nových skladeb na počátku roku 2023.
https://bandzone.cz/legendoftartaros
https://www.facebook.com/tartaroskrnov
Datum: 3. března 2023
Start: 20:00
Vstupné: 150,- Kč
Kategorie
WordPress Theme built by Shufflehound. Copyright © 2018, KlubVeZdi s.r.o.