Coconut DJ’s + ORBITH

Coconut DJ’s + ORBITH

Je pro tebe pátek 13. špatným znamením? Je na čase to změnit, protože ve Zdi startuje 3. sezóna s tradičně našlapaným programem. Letošní opening party tentokrát zaslouženě rozjedou Coconut DJ’s, kteří nás tady úspěšně bavili celou minulou sezónu.

Samozřejmě nebude chybět ani speciální host večera, kterým se tentokrát stává jedna z legend české elektro-scény DJ ORBITH.

Deejays:
– ORBITH
– LanDchi
– Espozito
– Ondrej Semyrka

Datum: 13. září 2019
Start: 21:00
Vstupné: 80,- Kč


DJ Orbith si své DJské začátky odbyl už v roce 1996, kdy vystupoval v brněnském klubu Fan Favorit. Během tehdejšího pravidelného hraní a jeho osmihodinových setů si postupně získal mnoho příznivců, ale jeho jméno vešlo do povědomí milovníků elektronické hudby nejvíce až během roku 1999. V té době se Aleš posouvá z mainstreamu taneční hudby do posud poměrně neznámého stylu, kterým bylo Electro-Techno.
Aleš si zkrátka dokázal získat party people na svou stranu, a to nejen díky svým promyšleným setům, ale také díky spontánnímu a energickému vystupování a velmi vstřícné komunikaci s publikem. Velkým důvodem, tedy kromě výše zmíněného, byl fakt, že Aleš přinesl na českou taneční scénu něco nového – unikátní mix Techna s prvky Electra, který v té době u nás nikdo jiný nehrál.
V roce 2001 se už Orbith mohl pyšnit titulem „Objev roku“, získaný v prestižní české anketě Dance Awards a o 2 roky později získal titul Czech Dance Awards – Dj roku, od té doby pravidelně vystupuje po celé ČR.

Kategorie
WordPress Theme built by Shufflehound. Copyright © 2018, KlubVeZdi s.r.o.