Cmeentoline Night 22 + Jaqullin

Cmeentoline Night 22 + Jaqullin

První párty nové klubové sezóny ve Zdi se blíží! A kdo jiný by jí měl odstartovat, než již tradiční dvojce DJs Cmeen a Wentoline. Ti zde odehráli už 21 večerů pod názvem Cmeentoline Night, dříve i několik večerů jako Funky Harmony, ale jejich historie hraní ve Zdi (a nejen zde) sahá ještě mnohem dál. Byť si s nadsázkou říkají techno důchodci, jejich léty praxe vypilovaný skill a bohatý výběr hudby je zaručenou sázkou na jistotu!

A protože si opening party žádá pořádný přídavek, máme tu čest uvést také speciálního headlinera. Nebo ještě lépe.. Headlinerku 😉

DJane Jaqullin – vlastním jménem Jana Pokorná, je mladá umělkyně původem z Brna, žijící v Praze, která se v České republice těší stále větší oblíbenosti. Hudbě se věnovala již od útlého věku, kdy hrála na nejrůznější nástroje. Postupem času si prošla téměř všemi styly a zakotvila až u elektronické hudby. Po čtvrt roce intenzivní přípravy začala aktivně hrát v polovině roku 2011 a díky svému citu pro hudbu si rychle osvojila techniku mixu. Průlomový je pro ni rok 2013, vystoupila premiérově na Cinda open air, Festivalu Svojšice, Sun festivalu a Christmas party. V roce 2014 vystupuje na Air festivalu, ONE festivalu a rozjíždí svoji klubovou noc Flower bombs v pražském Magnumu. Od roku 2016 ji můžeme vídat na velkých akcích, jako např. APOKALYPSA, Mácháč festival, Beats for love, AIR festival, Aquaphonic, Prigl Opein air a další. A v roce 2018, 14.září to pořádně rozmete ve Zdi v hlavním čase svým energickým techno setem!

Links:
– www.facebook.com/djanejaqullin
– www.mixcloud.com/Jaqullin

Datum: 14. září 2018
Start: 21:00
Vstupné: 90 Kč

Kategorie
WordPress Theme built by Shufflehound. Copyright © 2018, KlubVeZdi s.r.o.