Ochrana osobních údajů

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Internetové služby obecně

Naše internetové služby běží na našem privátním serveru, který je po softwarové stránce spravován pouze námi. Třetí strana má přístup pouze na hardwarové úrovni.

Webové stránky

Mailing list / Newsletter

Náš tzv. mailing list (a data z něj) slouží pouze pro propagační a informativní účely o Klubu ve Zdi. Tato data nejsou poskytované žádné třetí straně. Registraci je možné provést přes webové stránky chráněné SSL certifikátem a odhlásit se je možné kdykoli skrze link poskytovaný v zápatí newsletteru. Data po odhlášení z newsletteru jsou držena v neaktivním stavu ještě rok (pouze pro interní analytické účely), poté jsou „zapomenuta“ úplně. Na speciální vyžádání můžeme odstranit informace o záznamu ručně.